features-img1.jpg

Witaj w Stacyjkowie!

Niepubliczne przedszkole Stacyjkowo zaprasza w swoje szeregi dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zapraszamy również dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Misją przedszkola jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka, tak aby osiągnął on sukces na miarę swoich możliwości. Nie wychowujemy geniuszy, lecz zdrowe społeczeństwo. Stosujemy zindywidualizowane podejście do dziecka. Kształtujemy postawy wzajemnego szacunku, poszanowania godności osobistej każdego człowieka, poczucia własnej wartości, wiary we własne siły, odwagi i samodzielności. Uwrażliwiamy na potrzeby innych oraz konieczność pomocy słabszym. Uczymy umiejętności rozpoznawania i wyrażania swoich uczuć i emocji oraz oceny własnych zachowań, doskonalenia postawy etycznej, aktywizacji społecznej dzieci. Kreujemy zdrowy styl życia.

Co na Was czeka w Stacyjkowie?

  • Trzy grupy wiekowe.
  • Doświadczona kadra.
  • Wiele radosnych chwil
  • Niezapomniane przygody!
  • Pyszne posiłki!

Stacyjkowo

Pyszne Jedzenie

Posiłki są przygotowywane z myślą o najmłodszych, zawsze ze świeżych składników oraz z dbałością o zasady zdrowego żywienia.

Kochamy Dzieci

Każde dziecko może czuć się u nas bezpiecznie i każde potraktujemy z miłością.

Bezpieczeństwo

W naszym przedszkolu zapewniamy bezpieczne otoczenie dziecka, które wyposażone jest w sprzęt, zabawki i pomoce dostosowane do jego wieku i gwarantujące mu pełne bezpieczeństwo.

Dojazd

Jesteśmy w samym centrum Aleksandrowa Kujawskiego, niedaleko dworca PKP - w końcu jesteśmy Stacyjkowo!

Doświadczona Kadra

O właściwy rozwój i przyswajanie wiedzy zadba wysoko wykwalifikowana grupa nauczycielek.

Aktywność Fizyczna

W naszym przedszkolu zadbamy o właściwą aktywność fizyczną Twojego malucha.

Trzy Grupy Wiekowe

carousel-img

Wesołe Ciuchcie

3 latki

W naszej grupie jest wesoło, wszyscy razem tańczą wkoło. Przez zabawę się uczymy, Na spacery też chodzimy. Gdy zmęczenie dopadnie nas, Wtedy wiemy: Leżakować czas!

carousel-img

Kolorowe Wagoniki

4 latki

Bardzo pilnie się uczymy, lecz też dużo się bawimy. Przy stolikach pięknie jemy, po jedzeniu dziękujemy. Wcale się tu nie nudzimy, do przedszkola chętnie chodzimy.

carousel-img

Sprytni Maszyniści

5-6 latki

W naszej grupie są zabawy, gry i nauka. I każdy z nas Pań uważnie słucha. Dzielimy już na sylaby i dobrze liczymy, W zajęciach chętnie uczestniczymy. Powiemy Wam w sekrecie, że nasze Przedszkole jest najlepsze na świecie.